OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Tvořivá dílna ROZMARY

Naši dílnu naleznete ve Velkých Popovicích v prostorách, které sdílíme s rodinnou kavárnou U Andělky. Společně se snažíme pro Vás vytvořit příjemné a tvůrčí prostředí, kde naleznete prostor pro sebe sama a můžete rozvíjet Vaše tvůrčí schopnosti a nebo jen prostě relaxovat při příjemné práci.

Tvoření s ROZMARY je terapie

Vaše vlastnoruční tvorba je poselstvím a cestou k postupnému pochopení Vaší vnitřní podstaty. Vámi vytvořené dílo posiluje důvěru ve Vaše vlastní schopnosti a pomáhá Vám uvědomění sebe sama. Objevte Vaši vnitřní sílu a kreativitu pomocí tvorby. Tvořením se oprostíte od každodeních starostí a rutiního koliritu všedního dne. Tvoření je cesta k obnovení Vaší vnitřní rovnováhy.

Kurzy ROZMARY v Tvořivé dílně

K dispozici je široké spektrum seminářů, ať již pravidelných nebo příležitostných, které pořádáme přímo v naší dílně. Pro pestrost a profesionalitu každého ze seminářů jsou Vám k dipsozici naši specializovaní lektoři.

Kurzy ROZMARY u Vás

Důležitou součástí naší tvořivé práce jsou semináře a kurzy pořádané přímo u Vás. Navštěvujeme školy od mateřských až po střední a pro děti a studenty pořádáme semináře dle přání školy. V případě zájmu uspořádáme seminář i ve Vaší firmě jako bonus zaměstnancům a zpestření Vašich firemních školení a teambuildigů.

Kurzy ROZMARY na cestách

Aktivně se účastníme Vašich výstav, trhů a jarmarků. Pokud máte zájem abychom naším tvořením zpestřili Vámi pořádanou akci, zavolejte nám! Velmi rádi se zúčastníme.

Vaše Simona Spáčilová a dílna Tvořivá ROZMARY